روش‌های ارسال

لذت خرید را احساس کنید

شرکت کابلیران با توجه به 2 دهه تجربه در امر فروش و ارسال کالا به سرتاسر ایران ، سرعت و دقت بالا راسرلوحه  کار خود قرار داده است.

گذشته از نیروی آموزش دیده در بخش های مختلف شرکت شامل بخش فروش، بخش حسابداری و بخش انبار ، کابلیران با تمامی کانال های حمل و نقل تعامل بسیار بالائی دارد که این زنجیره شامل:

  • تحویل کالا توسط پیک موتوری-تهران
  • تحویل کالا توسط وانت بار-تهران و شهرستان
  • تحویل کالا توسط پست-تهران و شهرستان
  • تحویل کالا توسط تیپاکس-شهرستان
  • تحویل کالا توسط شرکت های باربری-شهرستان

 

می باشد که مشتریان گرامی می توانند لحظه به لحظه از موقعیت مکانی و وضعیت بار خود مطلع گردند.

 

 

برنامه تحویل کالا توسط کابلیران در تهران و شهرستان به شرح ذیل می باشد:

تهران:

سفارش‌های تهران در روز های غیر تعطیل و آخر هفته ،  نهایتا تا 24 ساعت پس از تائیدیه حسابداری مبنی بر تسویه حساب مشتری ، ارسال خواهد شد. کالاهای خریداری شده شما،با توجه به حجم و وزن ، توسط وانت یا پیک موتور سوار حمل و تحویل خواهد شد.

در نظر داشته باشید که مشتریان تهرانی می توانند با هماهنگی واحد حسابداری، پرداخت خود را پس از تحویل کالا انجام دهند.

 

 شهرستانها

همانطور که در قبل گفته شد ، مشتریان محترم شهرستان می توانند کالاهای خود را از یکی از 3 روش : پست،تیپاکس و یا ارسال توسط باربری انجام دهند.

سفارش های دریافت شده از شهرستان پس از تائید نهایتا طی 24 ساعت تحویل کانال های ارسال (بسته به انتخاب مشتری)  خواهد شد و مشتریان گرامی شهرستان می توانند با وارد نمودن شماره مرسوله خود در درگاه مربوطه، از وضعیت بار خود مطلع شوند(ارسال توسط پست و تیپاکس) و درصورتی که کالا توسط باربری ارسال شده باشد، تصویر بیجک باربری و شماره پیگیری بار به صورت اتوماتیک ، برای شماره تلفن همراهی که مشتری در هنگام ثبت نام وارد نموده، ارسال می گردد.

پیگیری مرسوله پستی

پیگیری مرسوله پستی

پیگیری مرسوله تیپاکس

پیگیری مرسوله تیپاکس