شرکت بازرگانی مای گروپ فعالیت خود را از سال 1379 در ضمینه واردات و پخش لوازم جانبی کامپیوتر و کابل  در ایران آغاز نمود.


از آنجا که کیفیت بالای محصول از اولویت های اول شرکت محسوب میشد، لذا از ابتدا به سکون تیم بازرگانی شرکت ، نظارت کافی بر تامین و تولید کالای با کیفیت از مبدا چین را در سرلوحه سیاست های زنجیره تامین شرکت قرار داد که خدمات گارانتی حک شده روی بسته بندی کالاها،خود گواه این امر میباشد.


در سال 1385 ، پس از 6 سال از آغاز فعالیت شرکت ،با توجه به تخصصی شدن شاخه های کاری بازار، شرکت بازرگانی مای گروپ، ورود مقتدرانه ای به بازار کابل و تبدیلات را با برند هایی نظیر: فرانت ، کی نت ، بافو ، پی نت و ... در قالب نمایندگی و برند تخصصی Viva  در قالب واردات آغاز نمود.


پس از چندی ، قدرت بالای تیم فروش این شرکت باعث شد تا نام شرکت بعنوان یکی از برترین نمایندگان اکثریت شرکت های قید شده ، بدرخشد.


در سال 1392 و پس از رونق گرفتن بازار گوشی های هوشمند و طبیعتا رونق در لوازم جانبی ، مای گروپ علاوه بر کار تخصصی در ضمینه کابل و تبدیل وارد تجهیزات جانبی تلفن همراه نیز شد. که برند های LDNIO و EMY دو نمونه بسیار موفق از حاصل کار گروه بازرگانی مای گروپ میباشند.


از آن سال تا کنون شرکت مای گروپ ، پیشتاز واردات محصولات جدید در ضمینه کابل ها ، تبدیلات و لوازم جانبی میباشد. چنانچه بازار گواهی میدهد که بخش اعظمی از محصولات و تکنولوژی هایی که برای اولین بار در کشور عزیزمان معرفی شده، برای اولین بار توسط این شرکت وارد بازار گردیده است.


نهایتا در سال 1396 شرکت با توجه فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی توسط عموم مردم ، تصمیم به افتتاح اولین و جامع ترین تارنمای تخصصی محصولات خود با نام کابلیران گردید تا همکاران و نمایندگان گرامی بتوانند به راحتی ، از آخرین موجودی شرکت و قیمتهای رقابتی شرکت آگاهی پیدا کنند.


بدیهی است با توجه به سیاست های توسعه گرایانه شرکت، در آینده ای نه چندار دور با محصولات و تکنولوژی های روز دنیا، افتخار مجدد خدمت رسانی به همکاران عزیز را خواهیم داشت.